SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Letnia Grand Prix w Wiśle NA ŻYWO. Skoki narciarskie LIVE. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

Letnia Grand Prix w Wiśle NA ŻYWO. Skoki narciarskie LIVE. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

15.07.2017, godz. 14:44
Maciej Kot
Maciej Kot foto: EAST NEWS

Letnia Grand Prix w Wiśle NA ŻYWO. LGP LIVE. Skoki narciarskie ONLINE w Internecie. Letnie Grand Prix STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Czy biało-czerwoni, tak jak rok temu, zdominują zawody Letniej Grand Prix? W Wiśle Polacy skaczą na razie fenomenalnie, a Maciej Kot znowu wydaje się najlepszym lotnikiem letniego cyklu zawodów. Gdzie transmisja w TV z Letniej Grand Prix w Wiśle i konkursu indywidualnego?

Letnia Grand Prix w Wiśle NA ŻYWO. LGP LIVE. Skoki narciarskie ONLINE w Internecie. Letnie Grand Prix STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV.  Nasi skoczkowie nauczyli się już utrzymywać letnią dyspozycję w trakcie zimy. Pokazali to rok temu, gdy trzech naszych skoczków do samego końca walczyło o triumf w Turnieju Czterech Skoczni. Wśród nich był również Maciej Kot, który latem 2016 roku wystartował w LGP sześć razy. Pięciokrotnie stając na najwyższym stopniu podium i raz kończąc zawody na drugim miejscu.

W Wiśle w czwartek i piątek - podczas kwalifikacji oraz w konkursie drużynowym - znów był najlepszy. Latał daleko, stylowo i pewnie wygrywał kolejne serie. Polak ma problem. Źle zachowuje się w powietrzu, skręca ciało, traci prędkość, ale mimo to, samą tylko siłą przy wyjściu z progu, przekakuje konkurentów. - Pracuję nad tym podczas treningów, ale nie tylko. Pomagają mi też fizjoterapeuci - stwierdził Kot, który na przełomie 2016 i 2017 roku wyrósł na drugiego, po Kamilu Stochu, najlepszego polskiego skoczka.

W sobotę sporo zamieszania powinien też zrobić Dawid Kubacki. Obecnie bodaj numer 3 polskiej kadry. Coraz lepszy technicznie, eliminujący błędy i drugi w czwartkowych kwalifikacjach. W jego przypadku progres jest aż nadto widoczny i zimą również jego występy powinny przynieść nam sporo radości.

Letnia Grand Prix w Wiśle NA ŻYWO. Transmisja w TV

LGP w Wiśle rozpocznie się w sobotę o godzinie 17:30. Transmisja z wydarzenia na antenie TVP 1, TVP Sport oraz Eurosport 2, a także w Internecie, na platformach SPORT.TVP.PL, IPLA.TV oraz w Eurosport Player.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: