SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Letnie Grand Prix w Hinterzarten NA ŻYWO. Skoki narciarskie LIVE w TV i STREAM ONLINE

Letnie Grand Prix w Hinterzarten NA ŻYWO. Skoki narciarskie LIVE w TV i STREAM ONLINE

29.07.2017, godz. 10:05
Letnie Grand Prix, skoki narciarskie, Dawid Kubacki
Dawid Kubacki podczas LGP w skokach narciarskich w Wiśle. foto: EAST NEWS

Skoki narciarskie NA ŻYWO, Letnie Grand Prix w Hinterzarten LIVE ONLINE. Gdzie transmisja w TV i STREAM za darmo w Internecie? Polacy jak co roku w LGP dominują. W kwalifikacjach do niemieckiego konkursy aż trzech z nich znalazło sie w pierwszej czwórce. A jak będzie w sobotnim konkursie indywidualnym? Gdzie oglądać LGP w Hinterzarten NA ŻYWO w TV i ONLINE?

Polacy już zdążyli przyzwyczaić do tego, że podczas cyklu Letniego Grand Prix są zwykle poza zasięgiem rywali. I trwające lato tylko to potwierdza. Podczas konkursów w Wiśle biało-czerwoni wygrali "drużynówkę", a w zawodach indywidualnych triumfował Dawid Kubacki przed Maciejem Kotem. Przed kolejnym etapem LGP w Hinterzarten humory znów mogą nam dopisywać.

Podopieczni Stefana Horngachera dali bowiem prawdziwy popis w piątkowych kwalifikacjach na niemieckiej skoczni. Co prawda wygrał je reprezentant gospodarzy Stephan Leyhe, ale kolejne trzy miejsca zajęli odpowiednio Dawid Kubacki, Stefan Hula i Piotr Żyła. Pierwszą dziesiątkę zamknął Maciej Kot, trzynasty był Kamil Stoch, a szesnasty Jakub Wolny. Tym samym w sobotnim konkursie zobaczymy aż sześciu Polaków, co z pewnością może cieszyć.

Zawody LGP w Hinterzarten rozpoczną się w sobotę 29 lipca o godz. 20:30. Transmisję na żywo śledzić można na antenie kanału Eurosport 2.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: