SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Letnie Grand Prix w Wiśle: Konkurs drużynowy NA ŻYWO! Transmisja TV i STREAM

Letnie Grand Prix w Wiśle: Konkurs drużynowy NA ŻYWO! Transmisja TV i STREAM

14.07.2017, godz. 17:26
Letnie Grand Prix, skoki narciarskie, Dawid Kubacki
Dawid Kubacki podczas LGP w skokach narciarskich w Wiśle. foto: EAST NEWS

W piątek 14 lipca startuje Letnie Grand Prix w skokach narciarskich. Oglądaj NA ŻYWO konkurs drużynowy w Wiśle! Gdzie transmisja LIVE w TV i STREAM ONLINE w Internecie? Polacy mają za sobą znakomitą zimę, a w czwartkowych kwalifikacjach pokazali, że nie stracili formy. Czy potwierdzą to w zawodach? Sprawdź, gdzie oglądać drużynowe skoki w Wiśle.

Sezon zimowy 2016/2017 był dla Polaków niezwykle udany. Medale mistrzostw świata (drużynowy i indywidualny), kilka zwycięstw w konkursach drużynowych, drugie miejsce Kamila Stocha w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata czy wreszcie triumf w Pucharze Narodów - trudno będzie o powtórzenie takich sukcesów. Ale po powrocie do skakania biało-czerwoni pokazują, że nie stracili kapitalnej formy sprzed kilku miesięcy. A spróbują to potwierdzić z piątkowym konkursie drużynowym w Wiśle, który rozpoczyna cykl Letniego Grand Prix.

W czwartkowych kwalifikacjach do sobotniego konkursu indywidualnego najlepszy okazał się Maciej Kot, który nieznacznie wyprzedził kolegę z kadry - Dawida Kubackiego. W czołowej piętnastce znalazło się aż sześciu Polaków, co zwiastuje, że w piątkowych zawodach drużynowych dostarczą nam oni wiele radości. Stefan Horngacher do rywalizacji wytypował skład: Piotr Żyła, Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Maciej Kot.

W piątek o godz. 16:30 odbędzie się trening, a o 17:30 konkurs. Transmisja NA ŻYWO z zawodów na antenie TVP 1.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: