SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Maciej Kot chwali się superbryką [ZDJĘCIE]

Maciej Kot chwali się superbryką [ZDJĘCIE]

25.05.2017, godz. 15:56
Maciej Kot, samochód, rajdy
Maciej Kot podczas IX Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza (marzec 2015 rok) foto: Super Express

Nie od dziś wiadomo, że Maciej Kot jest fanem szybkich i pięknych samochodów. Okazuje się jednak, że podobną pasję mają jego koledzy z reprezentacji w skokach narciarskich. Nasz zawodnik pochwalił się na Instagramie zdjęciem, na którym błyszczą się trzy piękne auta należące do skoczków.

Maciej Kot uwielbia ściganie w szybkich autach. Wielokrotnie brał udział w rajdach samochodowych. Pasją do motosportu zaraził go ojciec, Rafał Kot. - Kiedy jeździł na rajdy jako ratownik czy widz, często zabierał mnie ze sobą. Potem parę razy nawet startował ze mną jako pilot. Trochę się denerwował tą rolą, bo jeszcze nie do końca umiał sobie poradzić z moimi notatkami. Na koniec powiedział, że ma nadzieję, iż spisał się dobrze. Ja odpowiedziałem, że dobrze czytał, wszystko było w tempie i stworzyliśmy naprawdę szybką załogę – opowiadał niedawno „Super Expressowi” Kot.

Okazuje się, że skoczek w trakcie przerwy od zimowych wyjazdów na zawody skoczków, lubi pojeździć superszybkimi brykami. W Internecie opublikował zdjęcie, na którym widać trzy piękne subaru. Wszystkie należące do polskich skoczków narciarskich. „Subaru na parkingu – znaczy, że skoczkowie mają trening” - napisał na Instagramie Kot.

 

3 Subaru na parkingu - znaczy, że skoczkowie mają trening #trening #cos #zakopane #subaru #love #niemazartow

Post udostępniony przez Maciej Kot (@maciejkot) 24 Maj, 2017 o 1:32 PDT

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: