SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Maciej Kot dał dziewczynie róże i zabrał ją na imprezę [ZDJĘCIE]

Maciej Kot dał dziewczynie róże i zabrał ją na imprezę [ZDJĘCIE]

16.05.2017, godz. 15:52
Maciej Kot i jego dziewczyna Agnieszka Lewkowicz
Maciej Kot i jego dziewczyna Agnieszka Lewkowicz foto: Instagram

Maciej Kot i jego koledzy z reprezentacji Polski w skokach narciarskich już przygotowują się do nowego sezonu na igelicie. Jednak Kot na chwilę zrobił sobie przerwę i wybrał się na imprezę. Towarzyszyła mu oczywiście przepiękna dziewczyna – Agnieszka Lewkowicz. Para wyglądała zjawiskowo!

W okresie Świąt Wielkanocnych Maciej Kot wraz zresztą drużyny trenował na Wyspach Kanaryjskich. Skoczkom towarzyszyły ukochane, dzięki czemu rodziny mogły nadrobić trochę straconego podczas ciężkiego sezonu zimowego czasu. Po powrocie z Fuerteventury rozpoczęły się treningi w Polsce. Kot, który w poprzednim sezonie letnim był najlepszym skoczkiem na świecie, również i w tym roku liczy na bardzo dobre występy.

Dobrze, że w trakcie nużących przygotowań Kot mógł pozwolić sobie na trochę luzu podczas wiosennej imprezy. Wraz z Agnieszką Lewkowicz z pewnością bawili się świetnie. Maciek był ubrany w oryginalną koszulę, a zamiast krawata ubrał muszkę. Z kolei Agnieszka miała na sobie białą sukienkę. Co ciekawe, tego samego dnia Agnieszka pochwaliła się pięknym bukietem czerwonych róż, które dostała od Maćka. „Love him” (Kocham go) – napisała na Instagramie.

 

#thankyou #best #lovehim @maciejkot

Post udostępniony przez Agnieszka Lewkowicz (@sweetlittlekitten) 14 Maj, 2017 o 3:41 PDT

 

Niedzielnie ☀️ #niedziela #chillout #party #fun #kocur #banan

Post udostępniony przez Maciej Kot (@maciejkot) 14 Maj, 2017 o 5:56 PDT

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: