SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe MŚ w Lahti. Kamil Stoch: Sam mogę zawalczyć o swoją przyszłość [WIDEO]

MŚ w Lahti. Kamil Stoch: Sam mogę zawalczyć o swoją przyszłość [WIDEO]

27.02.2017, godz. 18:25
Kamil Stoch, skoki narciarskie
foto: EAST NEWS

Kamil Stoch jest naszym faworytem do zdobycia złotego medalu na mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym w Lahti. Pierwsza próba, czyli konkurs na normalnej skoczni, zakończyła się niepowodzeniem. Jak będzie na skoczni dużej? Stoch jest pewny swego.

Źródło: Super Express TV

Kamil Stoch na pewno liczył na medal w pierwszym konkursie na normalnej skoczni w Lahti. Przed zawodami marzył o złocie, ale po drugiej serii wziąłby brąz z pocałowaniem ręki. Niestety zajął najgorsze dla sportowca, czwarte miejsce. Jak skomentował swój występ?

- Nie ma żadnych zmartwień. Stało się, co się stało i tego już nie zmienię. Natomiast mam świadomość, że sam mogę zawalczyć o swoją przyszłość i z takim nastawieniem będę skakał - powiedział dwukrotny mistrz olimpijski i dodał. - Z kolanem wszystko w porządku. Czuje się dobrze, zdrowy i pozytywnie nastawiony - zakończył skoczek.

Czy na dużej skoczni w Lahti Stoch potwierdzi swoją wybitną formę i sięgnie po złoto? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w czwartek. Konkurs indywidualny rozpocznie się o godz. 17:30. My już teraz zapraszamy na relację LIVE.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: