SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe MŚ w Lahti: Kamil Stoch żartuje z medali! "Cztery złote i pisiont groszy" [ZDJĘCIE]

MŚ w Lahti: Kamil Stoch żartuje z medali! "Cztery złote i pisiont groszy" [ZDJĘCIE]

07.03.2017, godz. 09:50
Kamil Stoch, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Piotr Żyła
Maciej Kot, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Kamil Stoch podczas konkursu drużynowego podczas mistrzostw świata w Lahti foto: Super Express

Kamil Stoch był w wyjątkowo dobrym humorze po tym, jak reprezentacja Polski zdobyła w Lahti drużynowe mistrzostwo świata. 29-latek z Zębu postanowił zażartować z medali i wrzucił na Facebooka zdjęcie, na którym znalazły się cztery krążki wywalczone przez biało-czerwonych i... moneta o nominale 50 groszy. Fanów najbardziej rozbawiło jednak nie to, co znalazło się na fotografii, a jej podpis!

W konkursie drużynowym mistrzostw świata w Lahti biało-czerwoni okazali się bezkonkurencyjni. Skakali jak natchnieni i wywalczyli pierwsze w historii złoto MŚ w tego typu zawodach. Kamil Stoch, Maciej Kot, Piotr Żyła i Dawid Kubacki - od soboty są na ustach wszystkich Polaków i można się spodziewać, że o ich wielkim sukcesie będzie się mówiło jeszcze bardzo długo.

Nie można się więc dziwić, że po konkursie skoczkom dopisywał znakomity humor. Chętnie chwalili się w sieci swoimi medalami, ale najwięcej radości wywołała fotografia udostępniona przez Stocha, która była nieco nietypowa. 29-latek wrzucił bowiem na Facebooka zdjęcie z drużynowymi krążkami wywalczonymi przez polską ekipę oraz monetą o nominale 50 groszy. O co chodzi?

Wszystko wyjaśnił podpis zdjęcia: "Cztery złote i pisiont groszy". Miejmy jednak nadzieję, że biało-czerwoni nie pomylą się w sklepie i nie zapłacą za zakupy medalami. Byłoby ich trochę szkoda...

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: