SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Niemiecka królowa nart pokazała się w Playboyu [ZDJĘCIA]

Niemiecka królowa nart pokazała się w Playboyu [ZDJĘCIA]

08.02.2017, godz. 17:24
Christina Geiger - okładka Playboy
Christina Geiger - okładka Playboy foto: Twitter

Mistrzostwa świata w narciarstwie alpejskim w St. Moritz rozpoczęły się we wtorek 7 lutego, ale już wcześniej głośno zrobiło się o Niemce Christinie Geiger, która wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej. Trafiła na okładkę Playboya!

27-letnia Christina Geiger zazwyczaj widywana jest w kombinezonie narciarskim, ale przed startem mistrzostw świata postanowiła zrzucić ciepłe ciuszki i pokazać swoje wdzięki w marcowej edycji niemieckiego Playboya. Udział na imprezie w St. Moritz załatwiła sobie w ostatniej chwili, a Niemcy gorąco liczą na to, że ich najpiękniejsza medalowa nadzieja spełni oczekiwania.

Jeśli na nartach jeździe tak dobrze, jak wygląda, to o wysokie miejsca w zawodach może być spokojna! Geiger, specjalizująca się w slalomie, będzie miała jednak mocną konkurencję. Na mistrzostwach świata startuje też inna piękność, od lat uważana za królową stoków narciarskich - Amerykanka Lindsey Vonn.

Jeśli chcecie zobaczyć wszystkie zdjęcia Geiger bez cenzury, zachęcamy do odwiedzenia niemieckiej strony Playboya. Nie pożałujecie!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: