SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty sporty zimowe One zachwycą kibiców urodą? Najpiękniejsze zawodniczki MŚ w Lahti! [ZDJĘCIA]

One zachwycą kibiców urodą? Najpiękniejsze zawodniczki MŚ w Lahti! [ZDJĘCIA]

24.02.2017, godz. 12:15
Ewelina Marcisz (Polska) - biegi narciarskie
Ewelina Marcisz (Polska) - biegi narciarskie foto:

Mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym w Lahti to dla kibiców nie tylko okazja dopingowania podczas rywalizacji o medale, ale też szansa zobaczenia w akcji najpiękniejszych zawodniczek sportów zimowych na świecie. Wybraliśmy kilka z tych, które w najbliższych dniach mogą swoją urodą zachwycić wszystkich fanów. Zobaczcie naszą galerię!

Mistrzostwa świata w Lahti wystartowały 22 lutego i potrwają do 5 marca. W tym czasie obejrzymy wiele konkurencji w skokach narciarskich, biegach czy kombinacji norweskiej, ale walka o medale nie będzie jedynym, co przyciągnie uwagę kibiców. Fani sportów zimowych będą mieli też niepowtarzalną okazję podziwiania najpiękniejszych zawodniczek które poza tym, że biegają lub skaczą na nartach, zachwycają też urodą.

Powyżej możecie zobaczyć galerię tych, które naszym zdaniem znalazły się w absolutnym topie najpiękniejszych sportsmenek MŚ w Lahti. To m.in. znane większości fanów interesujących się sportami zimowymi Norweżka Heidi Weng i Polka Ewelina Marcisz, ale też takie panie jak Ilaria Debertolis czy Sarah Hendrickson, których przeciętny kibic nie kojarzy.

Gwarantujemy - po obejrzeniu powyższych zdjęć od razu zaczniecie pilniej śledzić starty tych zawodniczek!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: