SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty sporty zimowe Piękna Lindsey Vonn pozuje NAGO. Co za ciało! [WIDEO]

Piękna Lindsey Vonn pozuje NAGO. Co za ciało! [WIDEO]

05.10.2016, godz. 10:21
Lindsey Vonn pozuje nago
foto: EAST NEWS

- Zajęło mi to 31 lat, by wreszcie zaakceptować swoje ciało i to, kim jestem - przyznała narciarka alpejska Lindsey Vonn w opisie seksownego zdjęcia, jakie wrzuciła na swój profil na Instagramie. Fotografia znalazła się też na okładce jej nowej książki i trzeba przyznać, że Amerykanka prezentuje się na niej wręcz wyśmienicie!

We wtorek 4 października na rynek trafiła nowa książka Lindsey Vonn pt. "Strong Is The New Beautiful", a na jej okładce znalazło się niezwykle efektowne zdjęcie Amerykanki, która pozuje nago w pozycji zjazdowej. Jak widać ani trochę nie wstydzi się swojego umięśnionego ciała i pokazuje, że taka figura także może być seksowna.

Ale jak sama przyznaje wiele lat zajęła jej akceptacja swojego wyglądu. 31-latka przyznała to swoim fanom, którzy śledzą jej profil na Instagramie. Tam bowiem też trafiła wspomniana fotografia, którą zachwycają się nie tylko kibice, ale także amerykańskie media.

Vonn to czołowa narciarka alpejska, mistrzyni olimpijska z Vancouver (2010), mistrzyni świata z Val d'Isere (2009) oraz czterokrotna triumfatorka Pucharu Świata. A przy tym, jak widać na poniższym wideo, niezwykle atrakcyjna kobieta.

Źródło: Super Express TV
autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: