SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Piotr Żyła jak Pudzian. Ależ on ma KLATĘ [ZDJĘCIE]

Piotr Żyła jak Pudzian. Ależ on ma KLATĘ [ZDJĘCIE]

13.04.2017, godz. 13:02
Piotr Żyła pokazał klatę
foto: Instagram

Piotr Żyła wraz z innymi polskimi skoczkami przygotowuje się do kolejnego sezonu na Wyspach Kanaryjskich. Biało-czerwoni w pełnym słońcu pracują nad siłą fizyczną. Efekty katorżniczych zajęć widać świetnie po "Wiewiórze". Sympatyczny zawodnik na Instagramie pochwalił się swoim zdjęciem bez koszulki.

Piotr Żyła i spółka dostali od Stefana Horngachera zaledwie tydzień wolnego po konkursach w Planicy, które zakończyły sezon. Cała ekipa przebywa właśnie we Fuertaventurze na Wyspach Kanaryjskich, gdzie pracują nad wytrzymałością. Sztab szkoleniowy każdego dnia funduje biało-czerwonym ciężkie treningi, ale samych zainteresowanych wcale to nie przeraża. Posłusznie wykonują polecenia, by być gotowymi do rywalizacji w kolejnej edycji Pucharu Świata.

Piotr Żyła chętnie chwali się zdjęciami z pobytu na Kanarach na Instagramie. Po pięknych widokach przyszedł czas na fotografię ze sobą w roli głównej. "Wiewiór" wrzucił fotkę z treningu, gdy skacze bardzo wysoko. Oprócz tego nie ma na sobie koszulki. Żeńska część obserwujących oszalała! Okazało się bowiem, że Żyła jest wyrzeźbiony niczym Pudzian!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: