SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Piotr Żyła wystąpił z Myslovitz! Śpiewa lepiej niż skacze? [WIDEO]

Piotr Żyła wystąpił z Myslovitz! Śpiewa lepiej niż skacze? [WIDEO]

08.05.2017, godz. 10:39
Piotr Żyła show
foto: Twitter

Wczoraj w Wiśle odbył się „Dzień z Piotrem Żyłą”, podczas którego popularny skoczek pozował do zdjęć z fanami, rozdawał autografy i odsłonił swoją tablicę w Alei Gwiazd Sportu. Dał też na scenie popis, który kibice zapamiętają na długo. Żyła zaśpiewał razem z zespołem Myslovitz piosenkę „Długość dźwięku samotności”. Fani byli zachwyceni, a Wy co sądzicie o wokalu polskiego skoczka?

"Dzień z Piotrem Żyłą” był uwieńczeniem wspaniałego sezonu Polaka. Dwa medale na Mistrzostwach Świata w Lahti, pierwsze miejsce w Pucharze Narodów – to wielkie sukcesy, za które pogratulować chcieli Żyle jego wierni kibice. Przy okazji mogli liczyć na autograf skoczka, a nawet pamiątkową fotografię ze swoim idolem. Sympatyczne wydarzenie Żyła uświetnił występem na scenie. Razem z Myslovitz zaśpiewał numer z ich repertuaru.

Nagranie trafiło do sieci i skoczek pochwalił się nim na swoim Facebooku: - Chyba to śpiewanie to raczej mi nie wychodzi, ale wszystkiego w życiu trzeba spróbować. Film zawiera śladowe ślady fałszowania by pieter – napisał Żyła na swoim profilu.

To jak jest z tym talentem wokalnym Piotra Żyły? Może śmiało dawać kolejne koncerty, czy powinien skupić się na skokach?

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: