SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Piotr Żyła zachwycony... japońską toaletą! "Ciepły kibel, z panelem sterowania"

Piotr Żyła zachwycony... japońską toaletą! "Ciepły kibel, z panelem sterowania"

09.02.2017, godz. 15:13
Piotr Żyła uwielbia japońskie sedesy
foto: CYFRA SPORT

Reprezentacja polskich skoczków narciarskich jest już w Azji, gdzie odbędą się cztery najbliższe konkursy Pucharu Świata. Szczególnie dobrze czuje się tam Piotr Żyła, który uwielbia... tamtejsze toalety! Na jego profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie kosmicznego, japońskiego sedesu. Ma nawet panel sterowania!

Nikogo nie trzeba przekonywać, że Piotr Żyła ma dość specyficzne poczucie humoru. Ale przy tym jest naprawdę szczery i wręcz urzekający, co potwierdziło ostatnie zdjęcie wrzucone przez niego do sieci. Na fotografii polski skoczek uwiecznił... toaletę.

Biało-czerwoni są już w Japonii, gdzie przez kilka najbliższych dni będą walczyć w konkursach Pucharu Świata w Sapporo (później przeniosą się do koreańskiego Pjongczang). Azjatyckie zawody szczególnie upodobał sobie właśnie "Wiewiór", ale nie ze względu na skocznie, krajobrazy, czy klimat panujący w Kraju Kwitnącej Wiśni, a tamtejsze sedesy! W rozmowach z dziennikarzami z przymrużeniem oka podkreślał, że jest wręcz nimi zafascynowany i nie może się doczekać, kiedy znów usiądzie na jednym z nich.

"Bo w życiu piękne są tylko chwile:-) a ta kiedy po ok 30h podruży nawet nie wiesz ilu, bo po 12stu h ci wsztstko jedno, jesteś wyrąbany, nie wiesz czy jest dzień czy noc, twój rytm dnia został sporo zabuzony, siadasz sobie na ciepłym kosmicznym kiblu, z panelem sterowania z boku którego lepiej nie dotykać:-) ...... tak jedna z piękniejszych chwil w Japan" (pisownia oryginalna) - czytamy w podpisie zdjęcia wrzuconego przez Żyłę na Instagrama.

Pozostaje mieć nadzieję, że skoki polskiego reprezentanta będą tak samo kosmiczne, jak japońskie sedesy.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: