SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe PŚ w Lillehammer NA ŻYWO. Sobotni konkurs LIVE. Gdzie transmisja w TV i ONLINE STREAM

PŚ w Lillehammer NA ŻYWO. Sobotni konkurs LIVE. Gdzie transmisja w TV i ONLINE STREAM

10.12.2016, godz. 13:50
Kamil Stoch
Kamil Stoch podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem 2016 foto: Marek Zieliński/Super Express

Puchar Świata w Lillehammer NA ŻYWO. PŚ w Lillehammer LIVE. Skoki narciarskie ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. Czy Polak wygra konkurs indywidualny Pucharu Świata? Nasi skoczkowie na początku sezonu prezentują imponującą formę i w sobotę mogą odlecieć rywalom. Gdzie transmisja w TV z konkursu skoków narciarskich w norweskim Lillehammer?

Puchar Świata w Lillehammer NA ŻYWO. PŚ w Lillehammer LIVE. Skoki narciarskie ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. Biało-czerwoni rządzą i dzielą na skoczni. Maciej Kot oraz Kamil Stoch przebojem wdarli się do czołówki światowej, wygrali konkurs drużynowy, a w sobotę asy rzestworzy kadry Stefana Horngachera mogą zrobić też sporo zamieszania w zawodach indywidualnych.

Największe nadzieje dawał zwłaszcza Stoch. On w piątek odfrunął przeciwnikom o kilka metrów. Na jego poziomie pozostali tylko Stefan Kraft oraz Maciej Kot. Reszta wylądowała zdecydowanie bliżej. To pewne zaskoczenie, bo dwukrotny mistrz olimpijski w swojej karierze nigdy nie imponował na początku cyklu Pucharu Świata, a formę łapał dopiero w okolicach lutego. Tym razem od pierwszego dnia rywalizacji trzyma się blisko czołówki, a jego problemem jest tylko pech. W Kuusamo wyniki popsuł mu upadek, a w Lillehammer nasz najlepszy lotnik walczy z mikrourazem mięśniowym. - Nie jest źle. Jego stan nie pogorszył się od piątku - uspokoili dziennikarzy lekarze polskiej kadry. A to oznacza, że Stoch i Kot powinni w sobotę liczyć się w walce o podium.

Puchar Świata w Lillehammer NA ŻYWO. Transmisja w TV

Konkurs skoków narciarskich w norweskim Lillehammer rozpocznie się w sobotę o godzinie 16:00. Transmisja na antenie Eurosport 1 oraz w TVP1.


autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: