SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe PŚ w Oslo: Indywidualny konkurs Raw Air w TV. Skoki narciarskie STREAM ONLINE

PŚ w Oslo: Indywidualny konkurs Raw Air w TV. Skoki narciarskie STREAM ONLINE

12.03.2017, godz. 11:01
Kamil Stoch
Kamil Stoch podczas konkursu drużynowego w Lahti foto: Super Express

Oglądaj PŚ w Oslo w skokach narciarskich NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. STREAM ONLINE LIVE z cyklu Raw Air. W sobotę, w konkursie drużynowym, biało-czerwoni zajęli trzecie miejsce. W niedzielę czekają nas zawody indywidualne. Czy Kamil Stoch utrzyma pozycję lidera Pucharu Świata? Sprawdź, gdzie w TV i INTERNECIE oglądać skoki narciarskie.

Nowy cykl w kalendarzu skoczków Raw Air zaczął się już w piątek od kwalifikacji do niedzielnego konkursu indywidualnego. Skandynawowie zaplanowali morderczy maraton dla zawodników, ale nagrody są bardzo wysokie. Nikt ze stawki nie narzeka więc na fakt, że musi skakać w zasadzie codziennie. Zawody są także wliczane do sezonu Pucharu Świata. Liderem klasyfikacji generalnej przed PŚ w Oslo wciąż jest Kamil Stoch.

Niestety, przewaga skoczka z Zębu znacznie zmalała. Obecnie wyprzedza drugiego Stefana Krafta tylko o sześćdziesiąt punktów. Polscy kibice z niepokojem patrzą na tę rywalizację, ponieważ Austriak jest w świetnej formie, a nasz dwukrotny mistrz olimpijski z Soczi nie zachwyca. Choć wciąż jest czołówce, to nie wygrywa już taśmowo kolejnych konkursów.

Pierwszy konkurs indywidualny cyklu Raw Air odbędzie się w niedzielę 12 marca. Początek PŚ w Oslo zaplanowano na godzinę 14:15. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez Eurosport i TVP 1. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE LIVE z rywalizacji skoczków. Relacja NA ŻYWO z PŚ w Oslo (Raw Air) na sport.se.pl. Zapraszamy!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: