SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe PŚ w Planicy NA ŻYWO w TV. Gdzie transmisja i STREAM ONLINE?

PŚ w Planicy NA ŻYWO w TV. Gdzie transmisja i STREAM ONLINE?

26.03.2017, godz. 09:40
Kamil Stoch
Kamil Stoch foto: EAST NEWS

Skoki narciarskie NA ŻYWO. Oglądaj niedzielny konkurs indywidualny w Planicy w TV i STREAM ONLINE. Gdzie zobaczyć i o której godzinie? To już ostatnie zawody w tym sezonie! Finisz Pucharu Świata będzie niezwykle emocjonujący. Czy Kamil Stoch odbierze Stefanowi Kraftowi Kryształową Kulę? Zobacz, która telewizja pokaże konkurs w Planicy.

Kamil Stoch może wygrać Puchar Świata 2016/2017 i zgarnąć Kryształową Kulę, ale to nie będzie takie proste. Po piątkowym konkursie w Planicy Polak jeszcze bardziej utrudnił sobie zadanie. Lider Kraft odleciał mu na 86 punktów. Jeśli nasz najlepszy skoczek chce wygrać ten sezon, w niedzielę po prostu musi zająć pierwsze miejsce! Mało tego - musi także liczyć na dużą wpadkę ze strony Austriaka. Jeśli zawali konkurs i zajmie odległe miejsce, choć mało kto w to wierzy, to przy dobrym lataniu Stocha będziemy się mogli cieszyć z Kryształowej Kuli! Czy tak rzeczywiście będzie?

Gdzie NA ŻYWO w TV i w INTERNECIE obejrzeć niedzielny konkurs indywidualny w Planicy? Zawody odbędą się 26 marca o godz. 10:00 i zostaną pokazane na TVP1 oraz Eurosport. Nie będzie dostępny darmowy STREAM ONLINE. Sport.se.pl zaprasza na relację LIVE z tego wydarzenia!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: