SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe PŚ w Planicy NA ŻYWO w TV i STREAM ONLINE. Gdzie oglądać LIVE?

PŚ w Planicy NA ŻYWO w TV i STREAM ONLINE. Gdzie oglądać LIVE?

24.03.2017, godz. 15:05
Planica, Skocznia Letalnica, skoki narciarskie
foto: EAST NEWS

Puchar Świata w Planicy NA ŻYWO, przedostatni indywidualny konkurs PŚ LIVE w TV i ONLINE. Gdzie transmisja w telewizji i Internecie za darmo? W piątek rozpoczyna się rywalizacja na słoweńskiej Letalnicy, gdzie w ten weekend zapadną ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej. Kto sięgnie po Kryształową Kulę? Gdzie oglądać skoki NA ŻYWO w TV i Internecie? Sprawdź!

Emocje rosną z godziny na godzinę. W najbliższy weekend oczy wszystkich fanów skoków narciarskich na całym świecie zwrócone będą na Planicę, gdzie zostaną rozegrane trzy ostatnie konkursy Pucharu Świata w sezonie 2016/2017 - dwa indywidualne i jeden drużynowy. Dla polskich kibiców ta rywalizacja będzie mieć dodatkowy smaczek, bo do ostatnij chwili o Kryształową Kulę walczył będzie Kamil Stoch.

Obecnie liderem klasyfikacji generalnej jest Austriak Stefan Kraft, ale to może się zmienić już w piątek. Wtedy bowiem na Letalnicy zostaną rozegrane zawody indywidualne i może się okazać, że Stoch już po nich wyprzedzi swojego największego rywala. O miejsca w czołówce powalczy też trójka innych Polaków - Dawid Kubacki, Maciej Kot i Piotr Żyła. Szczególnie ci dwaj ostatni pokazali ostatnio, że lubią skakać na "mamutach", a popularny "Wiewiór" zajął nawet drugie miejsce w kwalifikacjach!

Pierwszy konkurs indywidualny PŚ w Planicy już w piatek 24 marca o godz. 15:00. Transmisja na antenie Eurosport i TVP1. Żaden bezpłatny legalny stream online z tych zawodów nie będzie dostępny.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: