SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe PŚ w Trondheim: Kwalifikacje NA ŻYWO w TV. Gdzie transmisja i STREAM ONLINE?

PŚ w Trondheim: Kwalifikacje NA ŻYWO w TV. Gdzie transmisja i STREAM ONLINE?

15.03.2017, godz. 17:33
Kamil Stoch
Kamil Stoch foto: EAST NEWS

Oglądaj NA ŻYWO w TV i INTERNECIE kwalifikacje do PŚ w Trondheim. Turniej Raw Air LIVE ONLINE. Mordercza walka w Skandynawii trwa nadal. Norwegowie zaserwowali zawodnikom naprawdę trudny cykl, a w Trondheim wystartują tuż po kilku godzinach ciężkiej podróży. Jak poradzi sobie siódemka naszych skoczków? Sprawdź, gdzie w TV i INTERNECIE oglądać NA ŻYWO kwalifikacje do PŚ w Trondheim oraz czy dostępny będzie STREAM ONLINE LIVE z kolejnych zawodów Raw Air.

Po pięciu etapach cyklu Raw Air na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej znajduje się Stefan Kraft. Austriak jest ostatnio w wybornej formie i, przy dołku Kamila Stocha, zdobył także żółty plastron lidera Pucharu Świata. Za plecami Krafta w skandynawskim turnieju znajduje się dwóch Niemców - Andreas Wellinger i Markus Eisenbichler. Na czwartej lokacie plasuje się najwyżej notowany Polak - Piotr Żyła.

W kwalifikacjach do konkursu głównego PŚ w Trondheim zobaczymy aż siedmiu reprezentantów biało-czerwonych. Kibicom zaprezentują się Kamil Stoch (piętnasty w Raw Air), Maciej Kot (czternasty w Raw Air), Piotr Żyła (czwarty w Raw Air), Dawid Kubacki (siedemnasty w Raw Air), Jan Ziobro (czterdziesty siódmy w Raw Air), Stefan Hula (sześćdziesiąty trzeci w Raw Air) i Klemens Murańka (jeszcze nie startował w Raw Air). Warto przypomnieć, ze kwalifikacje traktowane są jak prolog i wyniki z nich wliczają się do klasyfikacji generalnej cyklu.

Początek zmagań PŚ w Trondheim w środę 15 marca. Start kwalifikacji zaplanowano na godzinę 17:30. Transmisja TV NA ŻYWO zostanie przeprowadzona przez Eurosport 2. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE LIVE. Wcześniej, o godzinie 15:00, odbędzie się oficjalny trening.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: