SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe PŚ w Trondheim NA ŻYWO w TV. Transmisja i STREAM ONLINE z Raw Air

PŚ w Trondheim NA ŻYWO w TV. Transmisja i STREAM ONLINE z Raw Air

16.03.2017, godz. 16:37
Kamil Stoch
Kamil Stoch podczas konkursu drużynowego w Lahti foto: Super Express

Oglądaj NA ŻYWO w TV i INTERNECIE skoki narciarskie (PŚ w Trondheim). Turniej Raw Air STREAM ONLINE LIVE. Po tym, jak odwołano konkurs w Lillehammer, skoczkowie wracają do rywalizacji w norweskim cyklu. W kwalifikacjach do czwartkowych zawodów najlepszy okazał się Kamil Stoch. Czy lider naszej kadry potwierdzi formę w konkursie głównym? Sprawdź, gdzie w TV i INTERNECIE obejrzeć skoki narciarskie i czy dostępny będzie STREAM ONLINE LIVE z PŚ w Trondheim!

RELACJA LIVE - KLIKNIJ

Kamil Stoch przed kwalifikacjami do konkursu PŚ w Trondheim zajmował piętnaste miejsce w cyklu Raw Air. Dwukrotny mistrz olimpijski z Soczi wpadł w dołek formy i niewielu spodziewało się, że w eliminacjach okaże się najlepszy. Tymczasem tak właśnie było, dzięki czemu lider naszej kadry wywindował się na dziesiąte miejsce w klasyfikacji norweskiego cyklu. Wyżej od niego z biało-czerwonych jest tylko Piotr Żyła, który plasuje się na siódmej lokacie.

Liderem cyklu Raw Air po sześciu punktowanych etapach jest Niemiec Andreas Wellinger. Drugiego Stefana Krafta z Austrii wyprzedza o siedem punktów. Podium imprezy uzupełnia rodak lidera Markus Eisenbichler, który do swojego kolegi z kadry traci dwadzieścia pięć punktów. Stoch do podium ma prawie sześćdziesiąt punktów straty.

Skoki narciarskie (PŚ w Trondheim) odbędą się w czwartek 16 marca. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 17:00. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez TVP 1 i Eurosport. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE LIVE z tego wydarzenia. Relacja NA ŻYWO w INTERNECIE z Raw Air na sport.se.pl. Zapraszamy!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: