SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe PŚ w Willingen: Gdzie oglądać konkurs drużynowy? Transmisja TV, STREAM ONLINE

PŚ w Willingen: Gdzie oglądać konkurs drużynowy? Transmisja TV, STREAM ONLINE

28.01.2017, godz. 10:19
Kamil Stoch
foto: Eastnews

PŚ w Willingen NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. SKOKI NARCIARSKIE LIVE ONLINE. STREAM z konkursu drużynowego. Przed tygodniem w Zakopanem Polacy minimalnie przegrali w "drużynówce" z Niemcami. Teraz chcą wziąć rewanż na zachodnich sąsiadach na ich terenie. Sprawdź, gdzie w TV i INTERNECIE oglądać konkurs drużynowy PŚ w Willingen.

W sobotę podczas weekendu PŚ w Willingen odbędzie się konkurs drużynowy. To trzecie takiego typu wydarzenie w tym sezonie. W pierwszych zawodach w Klingenthal najlepsi okazali się Polacy, którzy wyprzedzili Niemców i Austriaków. Drugi konkurs drużynowy odbył się przed tygodniem w Zakopanem. Na Wielkiej Krokwi biało-czerwoni musieli ustąpić miejsca Niemcom, a na najniższym stopniu podium stanęli Słoweńcy. Teraz podopieczni Stefana Horngachera zamierzają wziąć rewanż na zachodnich sąsiadach i triumfować na ich terenie.

Piątkowe kwalifikacje do niedzielnych zawodów indywidualnych mogą napawać polskich kibiców optymizmem. Najlepszy z pierwszej dziesiątki Pucharu Świata, która nie musi martwić się o udział w konkursie głównym był Kamil Stoch. Dwukrotny mistrz olimpijski z Soczi osiągnął sto czterdzieści pięć metrów i żaden z rywali nie był w stanie zbliżyć się nawet do podobnego rezultatu. Dobre próby zanotowali także Maciej Kot i Piotr Żyła. Dawid Kubacki, czwarty z członków naszej ekipy, zajął dziewiąte miejsce.

Konkurs drużynowy na PŚ w Willingen odbędzie się w sobotę 28 stycznia. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 16:00. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez TVP 1, TVP Sport i Eurosport. STREAM ONLINE LIVE dostępny będzie na platformie sport.tvp.pl!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: