SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Puchar Świata w Kuusamo NA ŻYWO: Gdzie transmisja w TV i STREAM ONLINE?

Puchar Świata w Kuusamo NA ŻYWO: Gdzie transmisja w TV i STREAM ONLINE?

25.11.2016, godz. 12:19
SKOKI NARCIARSKIE
foto: se.tv

Puchar Świata w Kuusamo w telewizji, STREAM za darmo w INTERNECIE. Obejrzyj NA ŻYWO. W piątek rozpoczyna się nowy sezon PŚ w skokach narciarskich. Najlepsi skoczkowie będą walczyli o pierwsze punkty w fińskim Kuusamo, a wśród nich zobaczymy siedmiu reprezentantów Polski. Sprawdź, gdzie w TV obejrzeć piątkowy konkurs Pucharu Świata w Kuusamo i czy będzie darmowy STREAM LIVE ONLINE.

W piątek czekają nas niesamowite emocje. W fińskim Kuusamo rozpoczyna się nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Poprzedni był klęską w wykonaniu naszych skoczków, więc z posadą szkoleniowca pożegnał się Łukasz Kruczek, którego na stanowisku zastąpił Stefan Horngacher. Ten tchnął świeżego ducha w swoich podopiecznych, co miało przełożenie na czwartkowe kwalifikacje.

Tam formą błysnęła cała siódemka, którą Austriak zabrał do Finlandii. Piotr Żyła, Stefan Hula, Klemens Murańka, Aleksander Zniszczoł, Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Maciej Kot zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i w komplecie zakwalifikowali się do konkursu głównego. W pierwszej dziesiątce mieliśmy trzech naszych skoczków, a w na pierwszych dwóch miejscach Kubackiego i Kota, który okazał się najlepszy. Jak zaprezentują się w piątkowych zawodach?

Pierwszy konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Kuusamo odbędzie się 25 listopada o godzinie 17:00. Transmisja w telewizji na antenie TVP 1.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: