SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Puchar Świata w Wiśle NA ŻYWO. Sobotni konkurs LIVE. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE

Puchar Świata w Wiśle NA ŻYWO. Sobotni konkurs LIVE. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE

14.01.2017, godz. 15:53
Stoch królem. Żyła wicekrólem.
Stoch królem. Żyła wicekrólem. foto: AP

Puchar Świata w Wiśle NA ŻYWO. Sobotni konkurs ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. Skoki narciarskie LIVE. Czy polscy skoczkowie zdominują konkursy w Wiśle i Zakopanem? Na treningach i w kwalifikacjach nasze asy przestworzy fruwały daleko. Jak będzie w sobotnim konkursie? Gdzie transmisja w TV z sobotniego konkursu Pucharu Świata w Wiśle?

Puchar Świata w Wiśle NA ŻYWO. Sobotni konkurs ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. Skoki narciarskie LIVE. Kamil Stoch, Piotr Żyła, Maciej Kot. To ta trójka wzbudza obecnie największe zainteresowanie mediów oraz kibiców. Trzy gwiazdy światowych skoków, które szturmem wzięły czołowe miejsca klasyfikacji Turnieju Czterech Skoczni. Czy w sobotę odpalą ponownie?

Stoch na treningach prezentował się wspaniale. Odfruwał przeciwnikom. Kot długo przyzwyczajał się do skoczni, ale gdy wreszcie trafił na progu, przeskoczył obiekt w Wiśle. Żyła, podobnie jak podczas TCS, wyglądał słabiej, ale fajerwerki pewnie ponownie odpali już w konkursie. Gdy przyjdzie walczyć o punkty Pucharu Świata. Gorzej z pozostałymi. O ile Dawid Kubacki w kwalifikacjach zajął czwarte miejsce, a w dzisiątce zmieścił się jeszcze Jan Ziobro, o tyle aż pięciu naszych reprezentantów do zawodów głównych w ogóle się nie zakwalifikowało. Krzysztof Biegun, Bartłomiej Kłusek, Krzysztof Miętus i Jakub Wolny - do czwórki najgorszych z kadry B dołączył jeszcze Klemens Murańka.

Sporym problemem dla organizatorów może być pogoda. W piątek prognozy zapowiadały podmuchy dochodzące nawet do 10m/s. Tyle że akurat w kwalifikacjach wielkich problemów nie było i trzeba mieć nadzieję, że podobnie będzie w samym konkursie.

Puchar Świata w Wiśle NA ŻYWO. Gdzie transmisja w TV?

Zawody Pucharu Świata w Wiśle rozpoczną się w sobotę o godzinie 16:00. Transmisję z wydarzenia zobaczymy na antenach TVP1 i Eurosportu. Darmowy STREAM ONLINE znaleźć będzie można natomiast na stronie SPORT.TVP.PL.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: