SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Raw Air: Piątkowe kwalifikacje w Oslo NA ŻYWO. Gdzie obejrzeć w TV? Transmisja i STREAM

Raw Air: Piątkowe kwalifikacje w Oslo NA ŻYWO. Gdzie obejrzeć w TV? Transmisja i STREAM

10.03.2017, godz. 16:40
Piotr Żyła
Piotr Żyła podczas konkursu na dużej skoczni w Lahti foto: Super Express

W piątek 10 marca o godz. 17:00 rozpocznie się nowy turniej w skokach narciarskich - Raw Air. Zawodnicy będą skakać w Norwegii przez 10 dni, bez przerwy. Zabawa rozpoczyna się od kwalifikacji, które nie dość, że dają przepustkę do konkursów głównych, to będą się liczyć w generalnej klasyfikacji Raw Air. Gdzie obejrzeć piątkowe kwalifikacje w telewizji? Czy będzie STREAM ONLINE?

W piątkowych kwalifikacjach Raw Air 2017 w Oslo weźmie udział siedmiu Polaków. Awans do konkursu głównego ma zapewniona trójka biało-czerwonych: Kamil Stoch, Maciej Kot i Piotr Żyła, dzięki wysokimi miejscom zajmowanym w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Ale to nie znaczy, że mogą sobie odpuścić kwalifikacje. Norweski turniej Raw Air jest wyjątkowy, bo "prolog" będzie się liczył w ogólnym rozrachunku nowego cyklu. Jeśli Stoch i spółka chcą wygrać turniej, muszą skakać w kwalifikacjach.

Na skoczni Holmenkollbaken, poza wspomnianą trójką Polaków, zobaczymy jeszcze Dawida Kubackiego, Jana Ziobrę, Stefana Hulę i Klemensa Murańkę. W jakiej są formie? Przekonamy się już podczas piątkowych kwalifikacji. Jeśli chcecie poznać terminarz całego Raw Air 2017, wystarczy kliknąć tutaj.

Gdzie NA ŻYWO obejrzeć w TV kwalifikacje Raw Air w Oslo? Rozpoczną się w piątek o godz. 17:00. Transmisja na Eurosport 2. Nie będzie darmowego STREAM ONLINE.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: