SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Raw Air w Lillehammer: Kwalifikacje NA ŻYWO. Transmisja TV i STREAM ONLINE

Raw Air w Lillehammer: Kwalifikacje NA ŻYWO. Transmisja TV i STREAM ONLINE

13.03.2017, godz. 17:26
Kamil Stoch
Kamil Stoch podczas konkursu drużynowego w Lahti foto: Super Express

Kwalifikacje do konkursu Puchar Świata w Lillehammer NA ŻYWO, Raw Air LIVE ONLINE. Gdzie transmisja w TV i STREAM? Już w poniedziałek kolejna odsłona nowego cyklu skoków narciarskich, a tym razem zawodnicy rywalizować będą w Lillehammer. Jak w kwalifikacjach do wtorkowych zawodów spiszą się Polacy? Sprawdź, gdzie oglądać transmisję w TV i w Internecie.

Cykl Raw Air rozpoczął się od kwalifikacji i konkursów w Oslo, ale Polacy niestety nie mogą być zadowoleni ze swoich występów w miniony weekend. Co prawda w sobotę zajęli trzecie miejsce w zawodach drużynowych, jednak te indywidualne zakończyły się dużą klapą. W pierwszej dziesiątce uplasował się tylko Piotr Żyła, który był dziewiąty. Fatalnie wypadł Kamil Stoch, bo zajął dopiero dwudzieste drugie miejsce i stracił żółty plastron lidera klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

Oslo już jednak za biało-czerwonymi i z pewnością zrobią wszystko, by o tych konkursach zapomnieć. Teraz przed nimi szansa na poprawę, bo już w poniedziałek rozpoczyna się rywalizacja w Lillehammer. Na dobry początek zawodnicy powalczą w kwalifikacjach, a we wtorek wezmą udział w zawodach indywidualnych. Oby tym razem poszło im lepiej!

Kwalifikacje do konkursu PŚ w Oslo w poniedziałek 13 marca o godz. 17:30. Transmisja NA ŻYWO na antenie Eurosport 1. Nie będzie dostępny żaden legalny stream w Internecie.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: