SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Raw Air w Vikersund NA ŻYWO. Kwalifikacje LIVE w TV i STREAM ONLINE

Raw Air w Vikersund NA ŻYWO. Kwalifikacje LIVE w TV i STREAM ONLINE

17.03.2017, godz. 20:06
Kamil Stoch
Kamil Stoch foto: EAST NEWS

Oglądaj NA ŻYWO w TV i INTERNECIE skoki narciarskie w Vikersund. Turniej Raw Air STREAM ONLINE. W piątek 17 marca zostaną rozegrane kwalifikacje do niedzielnego konkursu na mamucie. Jak Kamil Stoch i spółka poradzą sobie z dalekimi lotami? Sprawdź, gdzie w TV i INTERNECIE obejrzeć skoki narciarskie i czy dostępny będzie STREAM ONLINE LIVE z kwalifikacji w Vikersund!

W Vikersund pierwotnie miał zostać rozegrany jednoseryjny konkurs w zastępstwie za odwołane zawody w Lillehammer, ale w ostatniej chwili organizatorzy zmienili decyzję i w efekcie tego dziś oglądać będziemy kwalifikacje (prolog) do niedzielnych zawodów. Jak rywalizację na skoczni mamuciej rozpoczną Polacy? Kamil Stoch nigdy nie był ekspertem od dalekich lotów, ale jeśli myśli o dogonieniu Stefana Krafta w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, musi go przeskoczyć. Do końca sezonu pozostały już tylko dalekie loty, dlatego miejmy nadzieję, że biało-czerwoni są przygotowani na długie pobyty w przestworzach!

Kwalifikacje w Vikersund rozpoczną się w piątek 17 marca o godz 20:30. Transmisja NA ŻYWO w TV zostanie przeprowadzona przez Eurosport. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE z tego wydarzenia. Sport.se.pl zaprasza na relację LIVE ze skoków w Vikersund.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: