SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Skoki narciarskie. MŚ w Lahti NA ŻYWO w TV i STREAM LIVE ONLINE

Skoki narciarskie. MŚ w Lahti NA ŻYWO w TV i STREAM LIVE ONLINE

25.02.2017, godz. 17:42
Kamil Stoch
Kamil Stoch foto: EAST NEWS

MŚ w Lahti NA ŻYWO. Transmisja w TV i STREAM LIVE z rywalizacji skoczków. Gdzie oglądać ZA DARMO w Internecie? Reprezentanci Polski zdominowali serię kwalifikacyjną i czują się wyjątkowo pewnie w Finlandii. Już dziś Kamil Stoch, Maciej Kot, Piotr Żyła i Dawid Kubacki przystąpią do konkursu indywidualnego na skoczni normalnej.  Gdzie oglądać transmisję w TV i ONLINE z MŚ w Lahti?

Mistrzostwa Świata w Lahti nabierają tempa! Już dziś w konkursie indywidualnym zmierzy się piećdziesięciu najlepszych skoczków narciarskich, w tym aż czterech Polaków.

Obiekt Salpausselka wyjątkowo podpasował naszym reprezentantom, którzy całkowicie zdominowali piątkowe kwalifikacje. Przypomnijmy, że wygrał je Dawid Kubacki (99 metrów), a tuż za nim uplasował się Piotr Żyła, szczęśliwie wyprzedzając Janne Ahonena. Kamil Stoch i Maciej Kot jako reprezentanci czołowej dziesiątki klasyfikacji generalnej mieli zapewniony awans do konkursu i nie musieli brać udzialu w serii kwalifikacyjnej, jednak postanowili oddać skoki w ramach treningu. Fenomenalna próba dwukrotnego mistrza olimpijskiego z Soczi okazała się rekordem skoczni (103,5 metra)! Maciej Kot również potwierdził wysoką formę i przeleciał aż 97,5 metra.

Czy podopieczni Stefana Horngachera powtórzą udane skoki i staną dziś na podium? Trzymajmy kciuki za naszych reprezentantów. Początek sobotniego konkursu Mistrzostw Świata w Lahti na skoczni normalnej rozpocznie się o 16:30. Zmagania z Salpausselki transmitowane zostaną NA ŻYWO w TV w TVP 1, Eurosport 1, natomiast STREAM ONLINE przeprowadzi m.in: Eurosport Player.

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: