SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Skoki narciarskie: PŚ w Pjongczang NA ŻYWO w TV. STREAM ONLINE LIVE

Skoki narciarskie: PŚ w Pjongczang NA ŻYWO w TV. STREAM ONLINE LIVE

15.02.2017, godz. 11:49
Kamil Stoch
Kamil Stoch foto: EAST NEWS

Oglądaj PŚ w Pjongczang NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. Skoki narciarskie STREAM ONLINE LIVE. Już w środę czekają nas kolejne emocje związane z Kamilem Stochem i spółką. Najlepsi skoczkowie świata tym razem wystąpią na koreańskich obiektach, które za rok ugoszczą ich podczas igrzysk olimpijskich. Sprawdź, gdzie w TV i INTERNECIE obejrzeć PŚ w Pjongczang.

Po wtorkowych kwalifikacjach do środowego konkursu PŚ w Pjongczang polscy kibice mogą z wielkimi nadziejami czekać na rywalizację w zawodach głównych. Nasi skoczkowie spisali się po prostu fantastycznie! Wśród zawodników, którzy musieli walczyć o awans najlepszy okazał się Jan Ziobro. Trzecie miejsce w eliminacjach przypadło za to Dawidowi Kubackiemu. Obaj panowie walczą o miejsce w drużynie na zespołowy konkurs podczas MŚ w Lahti.

Bardzo dobrze spisali się także nasi skoczkowie, którzy o kwalifikację martwić się nie musieli. Maciej Kot poleciał najdalej spośród pierwszej dziesiątki klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Taki sam wynik zanotował Słoweniec Peter Prevc. Kamil Stoch miał trzeci rezultat, ale na prośbę Stefana Horngachera, przed skokiem lidera klasyfikacji generalnej cyklu, została obniżona belka startowa.

Środowy konkurs skoków narciarskich PŚ w Pjongczang rozpocznie się o godzinie 12:00. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez TVP 1 i Eurosport. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE LIVE. Skoki narciarskie w Pjongczang będzie można śledzić podczas relacji NA ŻYWO w INTERNECIE na sport.se.pl. Zapraszamy!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: