SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport inne sporty sporty zimowe Skoki narciarskie - Val di Fiemme. Konkurs drużynowy. TRANSMISJA NA ŻYWO w internecie. LIVE w TV

Skoki narciarskie - Val di Fiemme. Konkurs drużynowy. TRANSMISJA NA ŻYWO w internecie. LIVE w TV

02.03.2013, godz. 13:30
Kamil Stoch
Kamil Stoch foto:

Czy reprezentacja Polski z mistrzem świata Kamilem Stochem w składzie zdobędzie medal MŚ? Początek konkursu drużynowego już dzisiaj o 16:30. Gwizdek24.pl tradycyjnie przypomina o transmisji na żywo, którą przeprowadzi TVP 1 i Eurosport. Zawody można też obejrzeć w internecie za darmo na stronie internetowej TVP Sport.

- Przed dzisiejszym konkursem drużynowym mam duże oczekiwania, bo wiem, że chłopaków stać na medal i będę mocno trzymał kciuki za nich, mam nadzieję, że będzie właśnie tak, jak typuję - powiedział przed zawodami Adam Małysz, cytowany przez portal skijumping.pl.

Val di Fiemme. Konkurs drużynowy live online
TRANSMISJA 1

- Faktycznie, wydaje się, że przynoszę szczęście chłopakom, bo zarówno na MŚJ były medale, jak i tutaj w Predazzo. Śmieję się nawet, że zaraz ktoś powie, że jestem ojcem tego sukcesu, bo często tak bywa, że jak ktoś z zewnątrz przyjeżdża i od razu jest sukces to się go tak nazywa - dodał Małysz.

Val di Fiemme. Konkurs drużynowy w internecie

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: