SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Stochomania! Bilety na Puchar Świata w Zakopanem WYPRZEDANE

Stochomania! Bilety na Puchar Świata w Zakopanem WYPRZEDANE

07.01.2017, godz. 13:04
Zakopane, Wielka Krokiew
foto: Twitter

Kamil Stoch, który wygrał sześćdziesiąty piąty Turniej Czterech Skoczni, sprawił wielką radość kibicom znad Wisły. Polacy nie mogą doczekać się, żeby zobaczyć na żywo swojego mistrza nart. Doskonałą okazją będzie konkurs Pucharu Świata w Zakopanem. Ci, którzy nie pomyśleli o wejściówkach na imprezę wcześniej, będą musieli jednak zadowolić się przekazem telewizyjnym. Biletów na zawody właściwie już bowiem nie ma!

Konkurs indywidualny Pucharu Świata w Zakopanem odbędzie się 22 stycznia. Niemal w szóstą rocznicę pierwszego triumfu Kamila Stocha w Pucharze Świata. Tegoroczny zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni swoje debiutanckie zwycięstwo świętował właśnie w stolicy polskich gór. Kibice skoków narciarskich w Polsce już nie mogą doczekać się aż na żywo obejrzą popisy dwukrotnego mistrza olimpijskiego z Soczi. Serwis wyborcza.pl podał, że na zawody na Wielkiej Krokwi biletów już w zasadzie nie ma. Organizatorzy dysponują jedynie niewielką ilością najdroższych wejściówek w strefie VIP.

Popularność skoków narciarskich w Polsce nie może nikogo dziwić. W piątek, w święto Trzech Króli, nasi reprezentanci błysnęli podczas ostatnich zawodów Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen. Dzięki świetnej postawie Kamil Stoch wyprzedził Daniela Andre Tandego w klasyfikacji generalnej i wygrał prestiżowy cykl. Tuż za jego plecami znalazł się Piotr Żyła. W Zakopanem fani liczyć będą na podobny układ.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: