SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe TCS Bischofshofen: Kamil Stoch odpuścił kwalifikacje, ale POFRUNĄŁ na treningu!

TCS Bischofshofen: Kamil Stoch odpuścił kwalifikacje, ale POFRUNĄŁ na treningu!

05.01.2017, godz. 17:05
Kamil Stoch
Kamil Stoch foto: EAST NEWS

Kamil Stoch nie wystartował w kwalifikacjach do konkursu głównego Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen. Skakał jednak podczas treningu - i to jak! Wygląda na to, że z jego zdrowiem jest już wszystko w porządku. Pofrunął na odległość 141 m! Zobaczcie ten rewelacyjny skok Stocha.

Kamil Stoch w środę był niepewny swojego dalszego udziału w Turnieju Czterech Skoczni, ale skończyło się na strachu. Prześwietlenie w szpitalu nie wykazało żadnych złamań. Polski skoczek był zwyczajnie poobijany po upadku, który mu się przytrafił na treningu w Innsbrucku. W czwartek uspokajał kibiców, że czuje się dobrze i na pewno nie zrezygnuje z walki o triumf w TCS.

Nie rzucał słów na wiatr. Podczas pierwszej sesji treningowej w Bischofshofen pokazał moc! Poleciał daleko, a to oznacza, że nie myśli o lekkiej kontuzji. O bólu także nie ma mowy. Stoch i trener Horngacher uznali, że ta próba była wystarczająca i Polak nie brał już udziału w drugim treningu. Zrezygnował także z kwalifikacji. Chce być świeży i wypoczęty przed piątkową walką o pierwsze miejsce klasyfikacji generalnej. Do liderującego Daniela Andre Tandego traci 1,7 pkt.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: