SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Turniej Czterech Skoczni: Piłkarskie popisy Macieja Kota i Piotra Żyły. Mieliby szansę u Nawałki?

Turniej Czterech Skoczni: Piłkarskie popisy Macieja Kota i Piotra Żyły. Mieliby szansę u Nawałki?

30.12.2016, godz. 10:18
PŚ w Klingenthal, Kamil Stoch, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Piotr Żyła
foto: EAST NEWS

W piątek rozpocznie się 65. Turniej Czterech Skoczni. Zawodnicy tradycyjnie rozpoczną rywalizację w Oberstdorfie, gdzie zobaczymy wszystkich siedmiu naszych reprezentantów, w tym m.in. Piotra Żyłę oraz Macieja Kota. Wspomniana dwójka przed czwartkowymi kwalifikacjami urządziła sobie krótką grę w siatkonogę i trzeba przyznać, że zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

W czwartek odbyły się kwalifikacje do pierwszego konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie. W nich z bardzo dobrej strony pokazali się nasi skoczkowie, którzy potwierdzili, że wysoka forma od początku sezonu nie jest dziełem przypadku i w komplecie awansowali do piątkowych zawodów. Jednak zanim do tego doszło znany ze swoich nieszablonowych wypowiedzi Piotr Żyła oraz Maciej Kot postanowili się nieco zrelaksować i wybrali grę w... siatkonogę.

Znaleźli odrobinę wolnego miejsca, z ogrodowych krzeseł stworzyli prowizoryczną siatkę i zaczęła się zabawa. Jak widać nie mieli najmniejszych problemów z żonglerką piłką do siatkówki, wykonali kilka podbić, po czym trafiała ona do kolegi z drużyny. Umiejętności mógłby im pozazdrościć niejeden zawodowy piłkarz, choćby z naszej LOTTO Ekstraklasy ;) Miejmy nadzieję, że równie udanie zaprezentują się w konkursie głównym na Schattenbergschanze i będziemy mieli powody do radości. Początek rywalizacji o godzinie 16:45. Sport.se.pl zaprasza na relację LIVE z pierwszego konkursu Turnieju Czterech Skoczni.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: