SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Adam Małysz złożył życzenia i gratulacje Agnieszce Radwańskiej z okazji ślubu

Adam Małysz złożył życzenia i gratulacje Agnieszce Radwańskiej z okazji ślubu

23.07.2017, godz. 09:09
Agnieszka Radwańska, Adam Małysz
Adam Małysz złożył życzenia Agnieszce Radwańskiej z okazji ślubu foto: EAST NEWS

Wiadomość o ślubie Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta błyskawicznie obiegła Internet. Na to wydarzenie zareagowały także gwiazdy naszego sportu. Część z nich miała przyjemność bawić się na przyjęciu weselnym młodej pary. Inni ograniczyli się do życzeń, przekazanych za pośrednictwem mediów społecznościowych. Sytuację wykorzystał także Adam Małysz. Legenda polskich skoków narciarskich pogratulowała Isi na Facebooku.

Ach co to był za ślub! W sobotę w Krakowie Agnieszka Radwańska i Dawid Celt stanęli przed ołtarzem Kościoła na Skałce w Krakowie, by złożyć sobie przysięgę miłości i wierności. Tłum gości, wśród których byli między innymi Tomasz Hajto, Caroline Woźniacka czy Jerzy Janowicz, ze łzami wzruszenia w oczach obserwowało wspaniałą uroczystość. Tuż po ceremonii przeniesiono się do Tomaszowic, gdzie odbyło się przyjęcie weselne. Pierwszy taniec młodej pary zrobił ogromne wrażenie na zebranych. Radwańska i Celt wykonali układ do wielkiego hitu Eda Sheerana "Shape of you".

Pierwszy taniec Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta. Hit! [WIDEO]

To wydarzenie przykuło uwagę wielu polskich sportowców. Życzenia za pośrednictwem Facebooka złożył między innymi Adam Małysz, który obecnie jest na urlopie na Majorce. "Wiadomość o ślubie Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta dotarła również na Majorkę. Najlepsze życzenia dla Państwa Młodych! Niech Wam się wiedzie przede wszystkim w życiu prywatnym, ale także i sportowym" - napisał "Orzeł z Wisły".

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: