SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Agnieszka Radwańska błyszczała na ŚLUBIE. Wiemy kogo [ZDJĘCIA]

Agnieszka Radwańska błyszczała na ŚLUBIE. Wiemy kogo [ZDJĘCIA]

11.06.2017, godz. 12:24
Agnieszka Radwańska błyszczała na ślubie
Marta Domachowska, Alicja Rosolska, Agnieszka Radwańska foto:

Agnieszka Radwańska miała po weekendzie rozpocząć sezon na trawie, ale w ostatniej chwili wycofała się z turnieju w holenderskim s-Hertogenbosch. Zamiast na korcie Isia błyszczała na ślubie. Oczywiście nie swoim, Agnieszka, jej siostra Urszula oraz Marta Domachowska bawiły się na weselu znanej polskiej tenisistki. O kogo chodzi? Sprawdźcie i zobaczcie ZDJĘCIA.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt pobiorą się już wkrótce. Podobno zaraz po lipcowym Wimbledonie, choć krakowianka ostatnio - może dla zmyłki - stwierdziła, że ślub odbędzie się pod koniec roku. Na razie Isia bawiła się na weselu koleżanki z kortu. Sakramentalne "tak" powiedziała Alicja Rosolska, znana polska deblistka. Radwańska jak zawsze założyła kreację Agnieszki Maciejak, projektantki, z którą się przyjaźni i która regularnie szykuje jej sukienki. To właśnie ona zaprojektowała dla tenisistki suknię ślubną.
Na ślubie i weselu Rosolskiej Isia bawiła się w towarzystwie m.in. jej młodszej siostry Uli oraz Marty Domachowskiej. Radwańska wróci na kort za tydzień, w Birmingham. W rankingu WTA mimo przeciętnego występu w Roland Garros (odpadła w III rundzie) pozostanie na 10. miejscu. Zobaczcie ZDJĘCIA ze ślubu Alicji Rosolskiej.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: