SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Agnieszka Radwańska i Dawid Celt opowiedzieli o swojej miłości! "SEKS uprawiamy z wyczuciem"

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt opowiedzieli o swojej miłości! "SEKS uprawiamy z wyczuciem"

30.12.2016, godz. 07:37
Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska foto: Facebook/ Super Express

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt w rozmowie z magazynem "VIVA!" po raz pierwszy oficjalnie wyjawili, że szykują się do ślubu! Konkretnej daty podać nie chcieli, ale zdradzili kulisy swojej miłości i część planów na przyszłość. Jak Radwańska poznała się z Celtem? W wywiadzie nie zabrakło też pytania o seks.

"Zawsze chciałem zaprosić Agnieszkę na randkę, ale trochę się obawiałem" - mówił dla "VIVY!" Dawid Celt, który przyznał, że uczucie narodziło się podczas wspólnej pracy z Agnieszką Radwańską. Trener najlepszej polskiej tenisistki nie chciał zaburzyć dobrego układu. Pod względem sportowym współpraca układała im się znakomicie, a przecież nie brakuje historii, w których wszystko sypało się przez intymną relację współpracujących ze sobą stron.

To nie był jednak jedyny powód nieśmiałych zalotów Celta: "Myślałem, że ona nie jest dla mnie - zna ją cały świat, jest bardzo popularna, czyli jesteśmy z dwóch rożnych światów. Zastanawiałem się, jak mógłbym zaimponować takiej dziewczynie." - wyjawił partner Radwańskiej. Ostatecznie przełamał się i zaprosił tenisistkę na kawę: "Na pierwszą zapraszał mnie chyba z pół roku. Obiecywał i obiecywał." - śmiała się Isia.

Od tego momentu Dawid Celt i Agnieszka Radwańska skutecznie łączą życie prywatne z pracą. Jest tak dobrze, że para zdecydowała się na ślub! Data pozostaje ich słodką tajemnicą. I nie tylko to. Na koniec rozmowy zakochani dostali ciekawe pytanie: "Seks przed meczem czy po?". Sparingpartner tenisistki zagadkowo odpowiedział, że mają do tego odpowiednie wyczucie. Radwańska żartowała, że czekają z tym do ślubu :).

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: