Radwańska

Autor: archiwum se.pl

Agnieszka Radwańska - Madison Keys. Klęska Polki w US Open! [WYNIK]

2015-09-05 10:17

Agnieszka Radwańska ma już zgłowy wielkoszlemowy US Open. Polka gładko przegrała z Amerykanką Madison Keys w dwóch setach i pożegnała się z ostatnią w tym roku odsłoną Wielkiego Szlema. Jej rywalkę czeka teraz nie lada wyzwanie - mecz z Sereną Williams.

Agnieszka Radwańska przegrała z Madison Keys 3:6, 2:6 w III rundzie US Open w Nowym Jorku. Szczególnie słabo wypadła obrona Isi - po drugim serwisie nie wygrała żadnego z 13 podań! Tak słabej skuteczności nie miała nawet przeciwko Serenie Williams.

Radwańska - Keys: Amerykańskie bomby spadły na Polkę

Mecz Radwańskiej z Keys trwał 69 minut. To było piąte spotkanie Polki i Amerykanki w karierze, pierwszy raz triumfowała Keys.Agnieszka Radwańska w US Open startowała po 10. raz z rzędu, czterokrotnie dotarła do 1/8 finału (2007-08 i 2012-13), a w pozostałych odpadała w II rundzie.

Tym samym w Wielkim Jabłku nie ma już polskich singlistów. Kolejno odpadali: Jerzy janowicz, Ula Radwańska i Magda Linette, która przegrała w II rundzie właśnie z Isią.