SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Agnieszka Radwańska na tenisowej Wigilii z Michałem Przysiężnym [ZDJĘCIE]

Agnieszka Radwańska na tenisowej Wigilii z Michałem Przysiężnym [ZDJĘCIE]

20.12.2016, godz. 09:54
Tenisowa Wigilia z udziałem Agnieszki Radwańskiej
foto: Instagram

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. W tym okresie wiele osób spotyka się ze swoimi znajomymi na wigilijnych kolacjach, aby w swoim gronie miło spędzić czas i złożyć sobie życzenia. Tak też zrobiło tenisowe grono z Michałem Przysiężnym i Agnieszką Radwańską na czele. Nie zabrakło wykwintnych dań oraz dobrych trunków.

W sobotę 24 grudnia większość z nas zasiądzie do wigilijnego stołu i będzie cieszyć się magiczną atmosferą ze swoją rodziną, która zagości w naszych domach w tym świątecznym okresie. Ten już zresztą da się wyczuć, ponieważ to ostatnie dni i ludzie biegają za prezentami, przyrządzają potrawy, kupują karpie.

Wiele osób tuż przed Wigilią spotyka się w gronie najbliższych znajomych, żeby złożyć sobie życzenia, przełamać się opłatkiem i zjeść wspólnie dobre jedzenie. Tak też zrobił Michał Przysiężny, który pochwalił się w sieci zdjęciem zamieszczonym z greckiej restauracji Paros, na którym widać m.in. siostry Radwańskie i Paulę Kanię. Można domyślać się, że nie brakowało wykwintnych dań oraz eksluzywnych trunków, a jak widać humory dopisywały. - Tenisowa Wigilia z najładniejszymi Tenisistkami na Świecie - podpisał zdjęcie zamieszczone na Instagramie. Korzystając z okazji życzymy Wesołych Świąt i samych sukcesów na korcie w 2017 roku!

Tenisowa Wigilia z najladniejszymi Tenisistkami na Świecie #wigilia#offseason#tennis#friends#nice#evening#radwanska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michał Przysiężny (@michal_przysiezny) 19 Gru, 2016 o 8:51 PST

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: