SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Agnieszka Radwańska nie zagra w finale WTA Doha. Hiszpanka Navarro ograła Polkę

Agnieszka Radwańska nie zagra w finale WTA Doha. Hiszpanka Navarro ograła Polkę

26.02.2016, godz. 20:51
Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska foto: EAST NEWS

Agnieszka Radwańska nie wygra turnieju WTA w Dausze. W półfinale wyczerpana Polka zagrała fatalnie, przegrywając 2:6, 0:6 z Hiszpanką Carlą Suarez Navarro. Zapłaciła straszną cenę za cudowny popis tenisowej magii w trzysetowym boju z Włoszką Vinci. Następnego dnia nie miała już sił. Zamiast magii mieliśmy grę pełną prostych błędów, którą ciężko było oglądać. Od stanu 2:1 w pierwszym secie Agnieszka przegrała 11 gemów z rzędu!

Agnieszka Radwańska miała szansę wskoczyć na 2. miejsce w rankingu WTA. Ale żeby tak się stało, musiała wygrać turniej w Dausze. W półfinale nie była jednak w stanie nawiązać walki z Carlą Suarez Navarro. Jeszcze raz potwierdziło się to, że czasem gdy krakowianka musi grać dzień w dzień bez odpoczynku (tak jest w Dausze), to często po długim boju opada z sił i następnego dnia jest cieniem samej siebie. Tak było i tym razem. Hiszpanka robiła z przemęczoną Polką co chciała.

Przed Agnieszką teraz dwa wielkie turnieje w USA - Indian Wells (9.03) i Miami (22.03). W rankingu pozostanie na 3. miejscu. W Dausze zarobiła 129,5 tys. dolarów (512 tys. złotych).

Poniżej zapis RELACJI LIVE z meczu z Hiszpanką Carlą Suarez Navarro.

Zobacz: WTA Doha. Radwańska zachwyciła tenisowy świat! Zobacz jej NIESAMOWITE zagrania w meczu z Vinci [WIDEO]

RELACJA NA ŻYWO Strona odświeża się automatycznie co 30 sekund
False 2734 False 1 2016-02-26 16:00:00 True 30
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: