SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Agnieszka Radwańska o swoim ukochanym: To nie była miłość od pierwszego wejrzenia

Agnieszka Radwańska o swoim ukochanym: To nie była miłość od pierwszego wejrzenia

28.07.2017, godz. 08:56
POCAŁUNEK AGNIESZKI RADWAŃSKIEJ I DAWIDA CELTA.
foto: ART SERVICE

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt w minioną sobotę zalegalizowali swój związek, biorąc ślub w Krakowie. Para zna się już bardzo długo, poznała się dzięki tenisowi i wspólnym treningom. Choć teraz nie wyobrażają sobie życia bez siebie, to nie zawsze tak było. - To nie była miłość od pierwszego wejrzenia - przyznała szczerze najlepsza polska tenisistka.

Ślub Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta był wspaniałą uroczystością. Część oficjalna odbyła się w Kościele na Skałce w Krakowie, obok którego pochowany jest wielki polski twórca Czesław Miłosz. Później nadszedł czas na przyjęcie weselne. Zorganizowano je w Tomaszowicach pod stolicą Małopolski. Wraz z młodą parą i rodzinami bawili się także znani ludzie świata sportu. Ten wyjątkowy dzień tenisistki i jej wybranka uświetnili swoją obecnością między innymi Caroline Woźniacka, Łukasz Kubot, Jerzy Janowicz czy Tomasz Hajto.

Zobacz: Miesiąc miodowy Agnieszki Radwańskiej? Mamy ZDJĘCIA!

Emocje już powoli opadły i nadszedł czas na pierwsze spostrzeżenia Isi. - Małżeństwo nie powinno nic zmienić. Jeśli było dobrze, to będzie dobrze. To po prostu dojrzała decyzja ludzi, którzy wiedzą, czego chcą - stwierdziła Agnieszka Radwańska w programie "Pytanie na śniadanie" wyemitowanym na antenie TVP 2. Najlepsza polska tenisistka zdradziła także, że wraz z Dawidem Celtem na wyjątkowe uczucie musieli poczekać. - Poznaliśmy w 2008 albo 2009 roku. Znamy się więc dość długo. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia - wyznała krakowianka.

Źródło: Kamil Kacperczyk
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: