SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport inne sporty tenis Agnieszka Radwańska padła ofiarą HAKERA! Zamieścił na koncie tenisistki EROTYCZNE zdjęcie

Agnieszka Radwańska padła ofiarą HAKERA! Zamieścił na koncie tenisistki EROTYCZNE zdjęcie

24.07.2016, godz. 17:57
Najpierw trening, potem imprezka
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt foto:

Ktoś włamał się na konto Agnieszki Radwańskiej na Twitterze! Zobaczcie, co pojawiło się w sieci, rzekomo przekazane dalej przez naszą tenisistkę! I w sobotnie popołudnie wisiało tak na koncie krakowianki przez długie godziny. Nieświadoma niczego gwiazda jest teraz w Montrealu. Wczoraj w nocy Radwańska rozlosowała turniejową drabinkę.

Agnieszka Radwańska to kolejna gwiazda, która padła ofiarą hakerów. Wcześniej ktoś włamał się na konto m.in. Kamila Grosickiego. Agnieszka, która sama prowadzi swoje twitterowe konto, w piątkowe popołudnie rzekomo podała dalej wpis z erotycznym zdjęciem. Dołączony jest do niego link, po kliknięciu w który otwiera się strona o tematyce porno. Wisiał na stronie Agnieszki dobre kilka godzin! Na szczęście w końcu ktoś interweniował. Radwańska chyba przejęła kontrolę nad swoim kontem. W każdym razie erotyczna fotka zniknęła.

Wczoraj w nocy Polka była "sierotką" losowania turnieju w Montrealu. Drogę do finału ma jednak trudną i ciężko jej będzie powtórzyć sukces z 2014 roku. W I rundzie ma wolny los. Zmagania rozpocznie od II rundy, w której zmierzy się ze zwyciężczynią pojedynku Monica Niculescu (Rumunia, nr 61) - Jelena Ostapenko (Łotwa, nr 38). Już w III rundzie Polka może trafić na mocną Rosjankę Anastazję Pawluczenkową (nr 19), a potencjalne rywalki w ćwierćfinale i półfinale to amerykańskie siostry Williams - Venus (nr 7) i Serena (nr 1).

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: