SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Agnieszka Radwańska pichci chińskie naleśniki [ZDJĘCIA]

Agnieszka Radwańska pichci chińskie naleśniki [ZDJĘCIA]

11.10.2016, godz. 17:00
Przechwytywanie
foto: instagram

Agnieszka Radwańska jest uwielbiana w Azji! Co roku gra tam świetnie, czym podbija serca fanów. Przed rozpoczęciem turnieju WTA w chińskim Tiencin polska tenisistka bawiła się w kucharkę. Zadanie miała trudne, bowiem musiała ugotować tradycyjne, lokalne naleśniki!

Agnieszka Radwańska ostatnio znakomicie radzi sobie na korcie, ale jak idzie jej w kuchni? To postanowili przetestować organizatorzy turnieju w Tiencin, zapraszając Polkę do wspólnego gotowania naleśników. Krakowianka pewnie nie raz mierzyła się z tą potrawą, ale przyrządzenie jej według chińskiej receptury z pewnością nie jest proste. A może się mylimy? Na zdjęciach w naszej galerii widać, że Radwańska bawi się doskonale! Przepis też nie wydaje się być trudny. Wystarczy wylać masę na patelnię, odpowiednio ją rozprowadzić, po chwili przerzucić naleśnika i złożyć go w pół. Naleśniki w wydaniu chińskim do bólu przypominają popularne francuskie "crepes".

Mamy nadzieję, że Isia równie sprawnie będzie się posługiwać rakietą na kortach w Tiencin. Kiedy rozegra pierwszy mecz turnieju? W środę 12 października około 07:00 czasu polskiego. Jej rywalką będzie Niemka Tatjana Maria. W Tiencin Radwańska broni tytułu. Zapraszamy na relację NA ŻYWO z tego wydarzenia.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: