SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Agnieszka Radwańska przymierzała suknię ślubną? ZDJĘCIA

Agnieszka Radwańska przymierzała suknię ślubną? ZDJĘCIA

20.05.2017, godz. 12:00
Agnieszka Radwańska, sukienka_1pub
foto:

Agnieszka Radwańska (28 l.) z powodu kontuzji zrobiła sobie przerwę w grze. W Warszawie szykuje się do wielkoszlemowego French Open i... ślubu. Tenisową gwiazdę spotkaliśmy w centrum stolicy w atelier znanej polskiej projektantki. To właśnie ona szyje dla Radwańskiej suknię ślubną. Czy to ostatnie przymiarki przed zmianą stanu cywilnego i weselem Isi? Zobaczcie ZDJĘCIA.

Kontuzjowana Agnieszka Radwańska wycofała się z turniejów w Madrycie i w Rzymie. Na szczęście z jej stopą (stan zapalny) jest już podobno coraz lepiej, a zajmująca 9. miejsce w rankingu krakowianka niedawno wznowiła treningi z pełnym obciążeniem. W rozpoczynającym się 28 maja paryskim French Open ma wystąpić. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło... Dzięki kontuzji Isia mogła spędzić więcej czasu w Polsce. I wygląda na to, że wolny czas poświęciła przygotowaniom do ślubu.

Projektanta Agnieszka Maciejak od kilku lat przygotowuje Radwańskiej kreacje, w których tenisistka zachwyca na imprezach i galach przed turniejami. Teraz szykuje suknię, w której Isia powie "tak" Dawidowi Celtowi, jej trenerowi i sparingpartnerowi. Tenisiści podobno pobiorą się w lipcu, po Wimbledonie. Parę tworzą od ponad trzech lat. Jak opowiadała niedawno w magazynie "Viva!" Agnieszka, są jak przeciwieństwa, które się przyciągają. - Lubię się przytulić, on - mniej. On lubi ode mnie raz na jakiś czas odpocząć, ja nie mam takiej potrzeby - mówiła Isia. Ostatnio Radwańska nie błyszczała na kortach. Może po zmianie stanu cywilnego znów będzie zachwycać...

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: