SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Agnieszka Radwańska skomentowała swój ślub [GALERIA]

Agnieszka Radwańska skomentowała swój ślub [GALERIA]

24.07.2017, godz. 09:47
POCAŁUNEK AGNIESZKI RADWAŃSKIEJ I DAWIDA CELTA.
foto: ART SERVICE

To były wyjątkowe dni w życiu Agnieszki Radwańskiej. Najlepsza tenisistka wyszła za mąż, a potem bawiła się z najbliższymi i przyjaciółmi na hucznym weselu w podkrakowskich Tomaszowicach. Isia właśnie skomentowała swój ślub. To jej pierwsze oficjalne słowa po ceremonii.

"Najszczęśliwszy dzień w życiu!!!!!" - napisała w mediach społecznościowych Agnieszka Radwańska, zamieszcając zdjęcie z ukochanym Dawidem Celtem, świeżo upieczonym małżonkiem tenisistki. Wierni fani naszej gwiazdy pośpieszyli z gratulacjami. "Niech codziennie świeci Wam słońce, lecz pamiętajcie jeśli w Waszym życiu pojawi się jakaś burza, to zawsze po niej znów zaświeci to samo słońce". "Małżeństwo to jest jedna głowa, lecz ja Wam mówię, bez przymówki, że do całości muszą być dwa półgłówki. Z najlepszymi życzeniami na nową drogę życia". "Gratulacje i dużo szczęścia dla Was! Piękny dzień i piękni Wy!" - to niektóre z życzeń.
Agnieszka Radwańska poślubiła Dawida Celta w sobotę w Krakowie. Potem było wesele w Tomaszowicach, a w niedzielę - poprawiny.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: