SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Agnieszka Radwańska skończyła 28 lat! Świętuje z... sokołem? [ZDJĘCIE]

Agnieszka Radwańska skończyła 28 lat! Świętuje z... sokołem? [ZDJĘCIE]

06.03.2017, godz. 09:07
Agnieszka Radwańska
foto: Instagram

Aż trudno w to uwierzyć, ale Agnieszka Radwańska skończyła właśnie już 28 lat! Najlepsza polska tenisistka 6 marca świętuje urodziny i - jak co roku - spędza je w Indian Wells. Tam już za dwa dni rozpocznie się rywalizacja w jednym z największych turniejów WTA w roku. Solenizantka w dniu swojego święta pochwaliła się efektownym zdjęciem z sokołem. A my życzymy Isi, żeby po gorszym okresie rozwinęła skrzydła i znów zachwycała pewnymi zwycięstwami na korcie.

Agnieszka Radwańska jest już w Indian Wells, ale zdjęcie z sokołem nie pochodzi z Kalifornii. Polska gwiazda zrobiła je sobie w czasie imprezy zawodniczek w Dubaju, gdzie grała w lutym. Odpadła tam już w III rundzie po porażce z niespełna 18-letnią Amerykanką CiCi Bellis. Trzymamy kciuki, żeby w Indian Wells krakowianka poradziła sobie dużo lepiej. Mimo słabszych startów obroniła 6. miejsce w rankingu, ale rywalki depczą jej po piętach. W Indian Wells za zwycięstwo jest aż 1000 punktów. Można tu dużo zyskać, ale i dużo stracić.
Turniejową drabinkę panie poznają w poniedziałek. A świętującej 28. urodziny Agnieszce życzymy zdrowia i samych sukcesów - na korcie i poza nim.

There is no better word to describe this bird, than 'majestic'. #AGAbyINGLOT

Post udostępniony przez Aga Radwanska (@aradwanska) 5 Mar, 2017 o 11:30 PST

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: