SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Agnieszka Radwańska śpiewa świąteczną piosenkę. Jak jej poszło? [WIDEO]

Agnieszka Radwańska śpiewa świąteczną piosenkę. Jak jej poszło? [WIDEO]

20.12.2016, godz. 11:04
Agnieszka Radwańska w świątecznym klipie WTA
foto: Twitter

Agnieszka Radwańska wraz z innymi gwiazdami tenisa wzięła udział w świątecznym klipie przygotowanym przez WTA z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Polka zaśpiewała jedną zwrotkę piosenki i nie brakowało przy tym śmiechu, ale o to też w tym wszystkim chodziło. Zobaczcie, jak wypadła nasza tenisistka obok m.in. Andżeliki Kerber czy Simony Halep.

WTA przygotowało specjalny świąteczny klip, w którym udział wzięły najlepsze tenisistki świata. W tym doborowym gronie nie mogło oczywiście zabraknąć Ągnieszki Radwańskiej, Simony Halep czy Andżeliki Kerber. Każda z z nich miała za zadanie zaśpiewać jeden wers przerobionej kolędy " The Twelve Days of Christmas", która nawiązuje do ich osiągnięć na korcie.

Polka z przyczepioną brodą św. Mikołaja oraz rogami renifera odśpiewała fragment nawiązujący do jej ksywki, czyli "Ninja". 27-latka wywiązała się z tego wzorowo i miała przy tym spory ubaw. Jesteście ciekawi, jak poszło innym zawodniczkom i czy wypadły lepiej, niz nasza tenisistka? Zobaczcie materiał wideo.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: