SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Agnieszka Radwańska w konflikcie z obozem Szarapowej. O co poszło?

Agnieszka Radwańska w konflikcie z obozem Szarapowej. O co poszło?

26.04.2017, godz. 07:53
Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska foto: AP

Agnieszka Radwańska miała zagrać z Marią Szarapową podczas turnieju WTA Stuttgart, ale Polka odpadła już w pierwszej rundzie. Nie dojdzie więc do pojedynku na korcie, ale doszło do ostrej wymiany słów poza nim. Radwańska stanowczo odpowiedziała agentowi Rosjanki, który skrytykował Polkę. Za co?

Agnieszka Radwańska i Karolina Woźniacka otwarcie mówiły o niezadowoleniu z powodu przyznania przez organizatorów turnieju w Stuttgarcie dzikiej karty Szarapowej. Rosjanka wraca na kort po kilkumiesięcznym zawieszeniu za doping, wcześniej niż zakładano. Jej agent - Max Eisenbud, postanowił skomentować wypowiedzi Radwańskiej i Woźniackiej.

Zrobił to w mocno nietaktowny sposób, a przede wszystkim bez związku z tematem. Mówił, że są to "czeladniczki, które nigdy nie wygrały wielkoszlemowego turnieju". Osiągnięcia tenisistek nie mają w tym sporze żadnego znaczenia. Dziwić może fakt, że znany agent tak słabo argumentował swoje racje, które dotyczą jego podopiecznej złapanej na dopingu.

Polka pokazała mu miejsce w szeregu. - Max? A kim on w ogóle jest? - zapytała Radwańska, poproszona o skomentowanie słów płynących z obozu Szarapowej.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: