SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty tenis Agnieszka Radwańska w okularach. SZOK! Isi posypał się wzrok?! [ZDJĘCIA]

Agnieszka Radwańska w okularach. SZOK! Isi posypał się wzrok?! [ZDJĘCIA]

05.03.2016, godz. 16:38
1pub_Agnieszka Radwańska - okulary
Agnieszka Radwańska w centrum handlowym Blue City foto:

Lata lecą... Nasza tenisowa gwiazda z nastoletniej Isi przeobraziła się w piękną kobietę, która w najbliższą niedzielę skończy już 27 lat! Agnieszkę Radwańską spotkaliśmy w centrum Warszawy. Ku naszemu zdziwieniu miała na nosie okulary. Modne wśród młodzieży zerówki, czy też z wiekiem krakowiance popsuł się wzrok?

Wada wzroku to problem, który dotyka sportowców tak samo często, jak zwykłych ludzi. Choćby nasz Jerzy Janowicz ma astygmatyzm, przez co na korcie nosi soczewki, a poza nim - okulary. Jednak Agnieszki Radwańskiej z cynglami jeszcze nie widzieliśmy.

Polka zawsze słynęła z doskonałego oka. I nie chodzi tu tylko o precyzję jej uderzeń. Agnieszka jak mało która tenisistka potrafi świetnie ocenić, czy sędzia liniowy miał rację i w razie potrzeby poprosić o sprawdzenie (tzw. challenge).Dlatego zmartwiliśmy się trochę, gdy zobaczyliśmy Agę z okularami na nosie.

Po treningu w warszawskim klubie Mera Radwańska i jej ukochany Dawid Celt posilali się zdrowymi sokami w centrum handlowym Blue City. Potem zrobili małe zakupy w perfumerii.To jedne z ostatnich chwil spędzonych w kraju przed kolejną daleką podróżą. Już w ten weekend Radwańska miała odlecieć do Kalifornii, gdzie 9 marca rozpocznie walkę w dużym turnieju w Indian Wells.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: