SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Agnieszka Radwańska wskoczyła do lodowatej wody [ZDJĘCIE]

Agnieszka Radwańska wskoczyła do lodowatej wody [ZDJĘCIE]

12.01.2017, godz. 21:37
Agnieszka Radwańska w wannie z lodem
foto: Facebook

Agnieszka Radwańska na turniejach musi się bardzo szybko regenerować. Na turnieju WTA Sydney nie jest inaczej. W czwartek nasza najlepsza tenisistka wywalczyła awans do finału australijskiej imprezy, a już dzień później czeka ją decydujący bój z Johanną Kontą. Krakowianka postanowiła więc wskoczyć do basenu z lodem. Na sam widok robi się zimno!

"Wanna z lodem zawsze mile widziana w Australii" - napisała Agnieszka Radwańska przy zdjęciu, zamieszczonym na Facebooku. Isia najwyraźniej chwyta się każdej możliwości, by jak najlepiej przygotować się do kolejnych bojów, nie mając na to zbyt wiele czasu. Krakowianka w czwartek pokonała w półfinale turnieju WTA Sydney Barborę Strycovą, a już w piątek będzie musiała zagrać o wszystko z Johanną Kontą.

Obie tenisistki, które zagrają o trofeum nie przegrały w Sydney jeszcze nawet seta. Można więc bez wątpienia powiedzieć, że turniej zwycięży zdecydowanie najlepsza tenisistka. No i ta, która lepiej zregeneruje się przed decydującym starciem. Relacja NA ŻYWO w INTERNECIE z meczu Agnieszka Radwańska - Johanna Konta na sport.se.pl. Początek spotkania o godzinie 8:30.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: