SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty tenis Agnieszka Radwańska wychodzi ZA MĄŻ! Kiedy ślub?

Agnieszka Radwańska wychodzi ZA MĄŻ! Kiedy ślub?

08.09.2016, godz. 11:28
Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska foto: Facebook/ Super Express

Agnieszka Radwańska niedługo wyjdzie za mąż! Informację o ślubie przypadkowo wyjawiła bliska przyjaciółka krakowianki Karolina Woźniacka, odpowiadając na pytania dziennikarzy po ćwierćfinałowym meczu w US Open (6:0, 6:2 z Anastazją Sewastową). - Aga bierze ślub - potwierdziła reprezentująca Danię tenisistka.

O ślubie Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta plotkowało się już pod koniec 2015 roku, ale kilka miesięcy później tenisistka przekonywała, że to nieprawda.  - Nic o tym nie wiem! - zapewniła w wywiadzie dla magazynu "VIVA". - Nigdy o tym nie myślałam. Ale przecież jak już jestem z kimś, to nieważne, czy ślub jest po dwóch, czy po siedmiu latach. W karierze mi to przecież nie przeszkodzi - dodała.
Potem jednak doszło do zaręczyn. Radwańska i Celt mają się pobrać już po tym sezonie. Potwierdziła to Karolina Woźniacka. Dunka w 1/2 finału zagra z mającą tak jak ona polskie korzenie Niemką Andżeliką Kerber. Caro, Angie i Isia przed laty wspólnie spędzały wakacje i teraz dziennikarze zapytali o to Woźniacką.
- Chętnie znowu poleciałybyśmy razem na wakacje, ale problemem jest na przykład to, że Aga bierze ślub. Dlatego nawet jak byśmy chciały wyskoczyć gdzieś w damskim gronie, to ciężko by było to zrobić skoro każda z nas ma swoje sprawy - powiedziała Woźniacka.
Radwańska ostatnio coraz częściej podkreślała, że planuje małżeństwo i macierzyństwo.
- Przecież w tenisa nie będę grała całe życie. Kariera trwa plus minus do 30. roku życia, a ja mam 27 lat. Czas leci. Zastanawialiśmy się z Dawidem, czy nasze dzieci będą grały w tenisa. Doszliśmy do wniosku, że nie będą miały innej opcji. Chyba że ewidentnie nie będą się do tego nadawały - mówiła Agnieszka magazynowi "VIVA".

autor: Michał Chojecki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: