SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Agnieszka Radwańska wznowiła treningi. Co ze ślubem Isi?

Agnieszka Radwańska wznowiła treningi. Co ze ślubem Isi?

22.11.2016, godz. 11:05
Agnieszka Radwańska
foto: Instagram

Agnieszka Radwańska nie ma czasu na odpoczynek. Nasza najlepsza tenisistka niedługo po zakończeniu poprzedniego sezonu wznowiła treningi przed startem kolejnego. W poniedziałek pojawiła się na siłowni. Z fanami podzieliła się zdjęciem, które wrzuciła do sieci. Czy to oznacza, że ślub Isi z Dawidem Celtem nie odbędzie się w tym roku?

Jeszcze tydzień temu Agnieszka Radwańska buszowała po sklepach w poszukiwaniu sukienki. Wydawało się, że to ostatnie przygotowania przed ślubem z Dawidem Celtem. Choć data uroczystości owiana jest tajemnicą, to nieoficjalnie mówiło się, że para pobierze się jeszcze przed świętami. W poniedziałek Isia wróciła do treningów i niewykluczone, że uroczystość wcale nie odbędzie się w tym roku, by nie zaburzać cyklu przygotowań.

Krakowianka podzieliła się z fanami zdjęciem z siłowni. Fotkę na Instagramie opatrzyła napisem "Koniec wakacji. Czas zabrać się do pracy". Kolejny sezon najlepsza Polka na korcie zainauguruje na początku stycznia. Wtedy to weźmie udział w turnieju w Shenzhen. Polka lubi grać na chińskich kortach - w zeszłym roku wymienioną wcześniej imprezę wygrała. Czy w tym przystąpi do niej jako panna, czy już mężatka? Okaże się zapewne w najbliższym czasie.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: