SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis Radwańska zachwyciła suknią ślubną. Projektantka zdradziła szczegóły [ZDJĘCIA]

Radwańska zachwyciła suknią ślubną. Projektantka zdradziła szczegóły [ZDJĘCIA]

24.07.2017, godz. 07:08
POCAŁUNEK AGNIESZKI RADWAŃSKIEJ I DAWIDA CELTA.
foto: ART SERVICE

Agnieszka Radwańska wzięła ślub. Nasza tenisowa gwiazda wyszła w Krakowie za mąż, a jej wybrankiem jest Dawid Celt, starszy od niej o 4 lata jej sparingpartner i trener. Ceremonia odbyła się w Krakowie, w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa (kościół Na Skałce). Radwańska zachwyciła suknią ślubną. Jej projektantka opowiedziała o szałowej kreacji. Zobaczcie ZDJĘCIA!

Ślub Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta rozpoczął się o godz. 15.30. Nie zabrakło słynnych gości. W krakowskim kościele Na Skałce pojawiły się m.in. Dunka Karolina Woźniacka i Niemka Andżelika Kerber, przyjaciółki Isi z kortu. Są też Jerzy Janowicz i Marta Domachowska, mistrz Wimbledonu Łukasz Kubot oraz oczywiście rodzice Agnieszki i Dawida. Para młodych i świadkowie - Urszula Radwańska i brat Celta Błażej - podjechali pod kościół zabytkowym Rollce Roycem.

Agnieszka Radwańska zachwyciła suknią ślubną. Wykonała ją dla niej projektantka Agnieszka Maciejak, która regularnie przygotowuje dla krakowiaki kreacje, w których Isia błyszczy na tenisowych galach, imprezach i innych uroczystościach. Panna młoda powiedziała "tak" w sukni - jak opisuje to sama projektantka - "utkanej z jedwabnej siatki i piórkowanej organzy, zdobionej kwiecistymi motywami ciętymi z francuskiej koronki, haftowanej tysiącami szklanych paciorków". Ślubna kreacja przygotowywana była długo w atelier Maciejak w centrum Warszawy, o czym donosił "Super Express". Została uszyta ze 100 metrów materiału. Oprócz tego użyto aż 6,5 tysiąca ręcznie wyszywanych kryształów.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: